Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету обговорили актуальні питання криміналістики

Студенти юридичного факультету обговорили актуальні питання криміналістики

23.11.2015 09:35 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання круглий стіл

18 листопада на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу з теми «Актуальні питання криміналістики: особа злочинця». Організаторами заходу стали активісти студентської ради факультету й члени Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України. Це був перший захід Ліги студентів АПУ із низки запланованих занять, присвячених темі «Криміналістика».

Учасники інтерактивного заняття обговорювали дослідження вітчизняних юристів, присвячені таким важливим правовим темам, як визначення особи злочинця, сучасне ставлення до злочинності, насилля у сім’ї, характеристика серійних злочинців та насилля в школі, мотиви для виконання злочину.
Присутні на заході отримали змогу донести до його учасників своє бачення актуальних правових проблем та отримати цікаві знання і від інших доповідачів. Виступи супроводжувалися активним обговоренням. Зокрема, учасники намагалися дати відповідь на запитання: «Як виявити той чи інший вид злочинності? Як зрозуміти характер самого злочинця?» тощо.
Усі слухачі та доповідачі залишилися задоволеними результатами заходу та планують продовжити й надалі зустрічати в такому форматі заради обговорення актуальних для них тем.

Юлія Драган,
заступник медіа-менеджера Запорізького осередку Ліги студентів АПУ