Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти і викладачі економічного факультету вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні

23.11.2015 09:38 Все Факультети Економічний Економічний факультет громадська активність мітинг

21 листопада студенти економічного факультету під керівництвом проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури, заступника декана Костянтина Денисова та начальника відділу виховної роботи Світлани Кондратенко взяли участь у вшануванні пам’яті героїв Революції Гідності. Захід відбувся у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи на Майдані Героїв перед Запорізькою обласною державною адміністрацією.

Учасники заходу поклали квіти до стели Героям Революції Гідності, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та виконали державний гімн.
«Молодь має пам’ятати тих, хто віддав своє життя за свободу та цілісність України. Два роки тому саме студентське братство стало рушієм змін на краще та подарувало нам надію на майбутнє. Сьогодні все в їхніх руках, а ми, викладачі, завжди підтримуємо їхні прагнення», – зазначив заступник декана економічного факультету, кандидат економічних наук Костянтин Денисов.

Економічний факультет