Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання першокурсникам розповіли про наукову роботу

На факультеті фізичного виховання першокурсникам розповіли про наукову роботу

23.11.2015 14:53 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання наукова робота НТСАДМВ

На факультеті фізичного виховання була проведена презентація діяльності наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених для студентів першого курсу.

Почався захід з вступного слова заступника декана з наукової роботи факультету фізичного виховання Світлани Караулової. Студенти уважно прослухали інформацію про наукову діяльність та перспективи її майбутнього розвитку. Студентам було доведено, що саме наука є необхідною складовою в отриманні якісних знань у процесі їхнього навчання у ЗНУ.
Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету Віталій Торба під час своєї доповіді розповів про різні наукові заходи, які відбуватимуться на факультеті та в університеті, зокрема, про круглі столи, семінари, різноманітні конкурси, конференцію «Молода наука» тощо. Результатом даного заходу стало долучення першокурсників до наукової діяльності.

Голова наукового товариства факультету фізичного виховання
Віталій Торба