Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Другокурсники факультету журналістики ЗНУ відвідали нову виставу

Другокурсники факультету журналістики ЗНУ відвідали нову виставу

23.11.2015 15:25 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

19 листопада студенти спеціальності «Журналістика» разом із доцентом кафедри соціальних комунікацій Інною Абрамовою переглянули відому на увесь світ п’єсу-монолог «Я чекаю тебе, мій любий». Захід відбувся в межах вивчення курсу «Літературний стиль».

На сцені Запорізького музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара вперше була представлена вистава Нобелівського лауреата, італійського драматурга та режисера Даріо Фо. Цю п’єсу він писав для актриси та своєї дружини Франки Раме, яка згодом долучилася до написання.
П’єса «Я чекаю тебе, мій любий» розповідає про жінку – Марію, яка замкнена у своїй квартирі. Вона ніби то звертається зі сповіддю до сусідки з квартири навпроти, але насамперед – до себе. Глядачі чують пікантні подробиці її особистого життя та бачать жінку на межі божевілля.
На сцені можна було побачити лише двох акторів. Треба відзначити, що промовляє слова лише головна героїня, роль якої виконувала Тетяна Лещова, а її партнер Павло Богачов використовує тільки свою акторську майстерність.
Глядачів вразила гра акторів та простота у декораціях. «Вражає те, наскільки величезну роботу було зроблено режисером і акторкою. Декілька простирадл, стіл і жива квітка на столі – оце й усі декорації. Решта – емоції, міміка, жести, які настільки точно відобразили психологічний стан героїні, що у більшому навіть не відчувалась потреба», – зазначила студентка Христина Бут.
«Загалом, мені вистава сподобалась, адже можна було побачити неперевершену гру головної героїні, гра якої змушувала вірити кожному слову, яке вона говорила. Ця п’єса іще залишила певну інформацію для роздумів і незвичайний післясмак», – зауважила студентка Інна Демченко.
Закінчення вистави глядачі вітали стоячи, усі були у захваті від щирої та надзвичайно переконливої гри акторів. Вона не залишила нікого байдужим. Реакція студентів була неоднозначною: захоплення, здивування, а також міркування про сутність людського буття.
Підсумком стало проведення круглого столу. Факти, які були представлені для обговорення, викликали великий інтерес та викликали жваву дискусію, а студенти отримали завдання написати есе та нариси.

Ілона Давиденкова