Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізькі старшокласники завітали на День відкритих дверей до Торгового коледжу ЗНУ

17.11.2015 10:47 Торговий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

14 листопада в Торговому коледжі Запорізького національного університету провели День відкритих дверей. Під час заходу майбутні вступники та їхні батьки змогли ознайомитися із широким спектром освітніх послуг, які пропонує Торговий коледж ЗНУ. Чимало абітурієнтів із різних шкіл міста й області завітали сюди, аби дізнатися більше про освітні пропозиції щодо навчання за спеціальностями: «Товарознавство і комерційна діяльність», «Виробництво харчової продукції», «Маркетингова діяльність», «Бухгалтерський облік».

Перед почесними гостями коледжу виступив його директор Олександр Олійник. Так, він розповів присутнім на заході, що Торговий коледж – навчальний заклад з багаторічною історією і сталими традиціями викладання, що в цьому році відсвяткував своє 75-річчя. За словами Олександра Леонтійовича, щороку десятки випускників коледжу легко знаходять своє перше робоче місце, оскільки їхні знання, вміння та навички користуються попитом на ринку праці. Багато хто з них працює на підприємствах торгівлі, в закладах громадського харчування, в приватних кампаніях.
Більш детально з правилами прийому до коледжу присутніх познайомила завідувач денного відділення Вікторія Турченко. Вона акцентувала увагу гостей заходу на тому, що в коледжі працюють підготовчі курси для тих, хто бажає підвищити рівень своїх знань перед вступними випробуваннями.
Крім того, майбутні вступники та їхні рідні під час Дня відкритих дверей змогли дізнатися про особливості навчання на чотирьох спеціальностях коледжу та переглянути присвячені їм відеопрезентації, поспілкуватися з керівництвом, викладачами та студентами ТК ЗНУ й отримати буклети з детальною інформацією. Також вони відвідали аудиторії, бібліотеку, спортивний та читальні зали, аби на власні очі оцінити матеріально-технічну базу коледжу.
Методист ТК ЗНУ Леся Король, відзначила зацікавленість абітурієнтів в отриманні детальної інформації щодо особливостей вступної кампанії-2016. Вона висловила сповідання, що в результаті відвідування Дня відкритих дверей старшокласники міста й області та їхні батьки зможуть зробити вдалий вибір і більше не вагатися, чи продовжувати навчання в загальноосвітній школі, чи вступити до коледжу, щоб потім стати студентами старших курсів Запорізького національного університету.

Торговий коледж ЗНУ