Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології підвищували кваліфікацію викладачі Запорізького коледжу радіоелектроніки

25.11.2015 15:57 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

У рамках проведення профорієнтаційної роботи 25 листопада року на факультеті соціальної педагогіки та психології за ініціативи кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності відбулася робоча зустріч професорсько-викладацького складу кафедри з викладачами Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ з метою співробітництва та підвищення кваліфікації викладачів коледжу.

У зустрічі взяли участь завідувач кафедри, доктор психологічних наук, професор Наталія Шевченко і доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Ірина Козич.
Під час заходу Наталя Федорівна наголосила на важливості педагогічної складової для підготовки викладачів, які працюють у коледжі радіоелектроніки, та можливості отримання вищої педагогічної освіти за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», а Ірина Козич розповіла про нові методи викладання та шляхи підвищення педагогічної майстерності.

Кафедра педагогіки та психології освітньої діяльності