Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК взяли участь у конкурсі з англійської мови «Грінвіч-2015»

Студенти ЕПК взяли участь у конкурсі з англійської мови «Грінвіч-2015»

26.11.2015 10:33 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж конкурс навчання

25 листопада в Економіко-правничому коледжі відбувся Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч-2015». Конкурс зібрав 74 студенти: із 1 курсу - 47, із 2 – 27. Він тривав академічну годину. За цей час знавці іноземної мови розв’язували 20 завдань різної складності, кожне з яких мало чотири варіанти відповідей.

Конкурсні завдання були цікавими і доступними знавцям англійської мови із різним рівнем підготовки. Було багато запитань із країнознавства, мови та літератури. Вони містили різноманітну інформацію про англомовні країни.
Конкурс «Гринвіч» дає можливість молоді змагатися один з одним, не виходячи зі свого навчального закладу. Усі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі – призи. Ті навчальні заклади, які будуть представлені найбільшим відсотком учасників відповідно до загальної кількості студентів у навчальному закладі, будуть нагороджені цінними призами.
Для участі в конкурсі необхідно було надіслати письмову заявку та копію квитанції про сплату оргвнеску. Дякуємо голові циклової комісії іноземних мов Вікторії Клауснітцер і викладачу іноземної мови Наталії Романюк, які організували та провели цей престижний конкурс.
10 грудня конкурсанти зможуть ознайомитись із правильними відповідями завдань на сайті оргкомітету конкурсу http://uclever.com .

Економіко-правничий коледж