Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК підбили підсумки тренерської практики третьокурсників спеціальності «фізичне виховання»

26.11.2015 11:20 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж практика звітна конференція

25 листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели звітні збори за результатами проходження практики за профілем роботи (тренерська) студентів 3 курсу спеціальності «фізичне виховання».

На заході були присутні: керівник практики від навчального закладу Алевтина Калюжна, завідувач практикою Лариса Недавня, голова циклової комісії фізичного виховання Юлія Коваленко і завідувач педагогічного відділення Ірма Федючок.
Усіх присутніх привітала Лариса Георгіївна і наголосила на важливість тренерської практики, яка формує у студентів практичні навички професійної діяльності з обраного фаху. «Мета і зміст практики, – підкреслила Лариса Недавня, – полягає в опануванні студентами вмінь, необхідних для здійснення професійної діяльності, прийняття самостійних рішень, творчого використання своїх знань у практичній діяльності».
Студенти впоралися з поставленою метою шляхом ознайомлення зі структурою і змістом роботи в державних спортивних організаціях – спортивних дитячо-юнацьких школах олімпійського резерву, спортивних дитячо-юнацьких школах, школах вищої спортивної майстерності, загальноосвітніх школах, що є базами практики.
Завдяки проходженню тренерської практики, студенти опанували основні положення сучасної теорії та методики підготовки спортсменів, оволоділи засобами і методами навчання та тренування.
За результатами тренерської практики студенти підготували звіти, склали щоденники, у яких занотовували виконану ними роботу, підготували презентації про свою тренерську роботу.
Присутні гості мали змогу поставити запитання виступаючим. Практиканти Дар’яна Іващенко, Дмитро Тарасов, Андрій Вакула, Ерік Айрапетян, Андрій Пожога змістовно і детально надали відповіді.
Наприкінці заходу керівник практики Алевтина Вадимівна відзначила, що студенти під час практики застосовували всі основні положення теорії спорту для розв'язання завдань набору та відбору спортсменів, отримали досвід та зрозуміли важкість і відповідальність праці тренера.
Студенти спеціальності фізичне виховання, закінчуючи коледж, не тільки здобули якісні знання, але й досягли успіху у професійному становленні. Під час навчання ними були здобуті спортивні звання та титули, зокрема Ерік Айрапетян – КМС з кіокушинкай, Дар’яна Іващенко – КМС із академічної греблі, КМС з плавання, Василь Жеронкін – МС із боротьби на поясах, Валерія Золотова – старший інструктор зі стрільби й тактичної підготовки, чемпіонка Запорізької області з практичної стрільби, зі стрільби з луку, Вікторія Остемчук – КМС із легкої атлетики, Катерина Стіхарьова – КМС із гімнастики, Єгор Шалфеєв – дворазовий чемпіон України з футболу, Олексій Щербак – КМС із гандболу, Михайло Яворський – КМС із легкої атлетики.

Ірма Федючок,
завідувач педагогічним відділенням