Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-юристи прослухали лекцію про корпоративні спори та судові реформи

Студенти-юристи прослухали лекцію про корпоративні спори та судові реформи

26.11.2015 10:35 Все Факультети Юридичний ЗНУ юридичний факультет лекція

Сьогодні на базі юридичного факультету нашого вишу відбулася лекція судді Господарського суду Херсонської області Тетяни Остапенко. Магістрантам спеціальності «Правознавство» першого року навчання вона розповіла про нововведення у законодавчій базі, реорганізацію судової системи, механізми оновлення суддівського корпусу, останні зміни у судовій системі тощо. Також лектор наводила приклади з власного досвіду та суддівської практики.

Тетяна Анатоліївна зазначила, що працює у судовій системі ще з 2005 року, а сьогодні в ЗНУ на юридичному факультеті захистила кандидатську дисертацію на тему: «Участь представників самоврядних професій в адміністративному судочинстві України».
Під час зустрічі зі студентами Тетяна Анатоліївна охарактеризувала усі позитивні сторони професії судді, серед яких: самореалізація, саморозвиток та самовдосконалення, а також зазначила, що обравши цю професію, вони ніколи не зупинятимуться на досягнутому та постійно підкорятимуть нові вершини.

Ксенія Сухаренко