Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Робота за кордоном – реальна можливість для студентів ЗНУ

Робота за кордоном – реальна можливість для студентів ЗНУ

26.11.2015 15:35 Все Факультети Іноземної філології Фізичного виховання Зустріч співробітництво VON HOTELS

25 листопада до нашого вишу завітали представники мережі готелів VON HOTELS (Туреччина) - менеджер відділу кадрів Сюрея Уйсал та менеджер по роботі з гостями Людмила Сайгілі. Метою їхнього візиту стало налагодження співпраці з нашим університетом, зокрема гості запропонували студентам проходити стажування в готелях. Особливості співпраці вони обговорили під час робочої зустрічі з проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком, начальником відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Вікторією Вертегел, завідувачем кафедри туризму Наталією Маковецькою, завідувачем кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анатолієм Конохом і з викладачем кафедри туризму Анною Сидорук.

Під час зустрічі Геннадій Миколайович привітав гостей та зауважив, що Запорізький національний співпрацює з представниками турецьких готелів уже 8 років. Проректор запевнив гостей, що для закордонних стажувань в ЗНУ відбирають найкращих студентів, які мають не лише гарні показники успішності, але й хорошу репутацію.
Представники VON HOTELS провели невелику ознайомлювальну лекцію для студентів 1-3 курсів факультету фізичного виховання, які навчаються за напрямом підготовки «Туризм». Вони розповіли про свою діяльність, представили менеджерський склад готелів та розповіли про переваги, що відкриваються перед студентами, які виявлять бажання працювати в цих готелях.
Людмила Сайгілі повідомила про умови проживання та роботи, вимоги до кандидатів. Адміністрація нашого вишу дозволяє охочим пройти стажування за кордоном і тому дає відстрочку на складання іспитів та заліків. Така відстрочка надаватиметься на півроку (саме на такий термін оформлюється робоча віза), а по поверненню студент має право скласти усі заліки й іспити, які пропустив.
Після презентації гості провели співбесіди зі студентами з метою перевірки рівня володіння німецькою мовою. За результатами кращі з них будуть відібрані для роботи за кордоном.
Сьогодні, 26 листопада, відбулася зустріч представників VON HOTELS з викладачами факультету іноземної філології – деканом факультету Галиною Морошкіною, заступником декана з навчальної роботи Катериною Василиною, заступником декана з виховної роботи Мариною Воробйовою, викладачем Ольгою Тупахіною, а також із фахівцем 1 категорії відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Мариною Долею. Під час зустрічі відбулося обговорення умов співпраці між мережею готелів VON HOTELS та факультетом іноземної філології й університетом.
Для студентів ФІФ 2-3 курсів німецького відділення також було проведено ознайомлювальну лекцію та співбесіди, після якої Людмила Сайгілі подякувала студентам за високий рівень володіння мовою та відзначила, що через деякий час керівництво мережі готелів сповістить, кого зі студентів буде відібрано для роботи за кордоном. Варто зазначити, що зараз відбувається інтенсивна робота з підписання угоди про співробітництво між готелями та ЗНУ – юристи вивчають усі правові аспекти з метою дотримання законодавства та прав студентів.

Ксенія Сухаренко