Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач юридичного факультету пройшла навчання з кримінального права від ОБСЄ

Викладач юридичного факультету пройшла навчання з кримінального права від ОБСЄ

27.11.2015 11:40 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

23–25 листопада у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого тривав захід, організований за ініціативою та за підтримки ОБСЄ, – Осіння школа з кримінального права. Для участі у заході було обрано 27 викладачів з вишів з усієї України, які впродовж трьох днів долучилися до прослуховування лекцій та обговорення питань не тільки кримінально-правової проблематики, але й пов’язаних із методикою викладання дисципліни кримінального права. Долучилась до навчання й викладач юридичного факультету Вікторія Бокша.

Лекції викладачам прочитали провідні фахівці у галузі кримінального права: ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, Герой України В.Я. Тацій, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член правління Центру політико-правових реформ, заслужений юрист України М.І. Хавронюк, кандидат юридичних наук, доцент, декан Заочного факультету № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.А. Пономаренко, к.ю.н., доцент, доцент кафедри кримінального права і кримінології Юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, адвокат С.В. Хилюк.
Взяв участь у заході й доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя Запорізького національного університету, заслужений діяч науки і техніки України Олександр Олексійович Дудоров. Впродовж двох днів Олександр Олексійович виступав перед викладачами із лекціями, присвяченими надзвичайно актуальним питанням науки кримінального права, зокрема заходам кримінально-правового впливу, співучасті у кримінальному правопорушенні, кримінальним правопорушенням проти порядку здійснення господарської та пов’язаної з нею діяльності; кримінальним правопорушенням проти порядку здійснення службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної із наданням публічних послуг.
Також в межах заходу учасникам було презентовано підручник з кримінального права за авторством О.О. Дудорова та М.І. Хавронюка й зібрання електронних матеріалів, які мають стати у нагоді викладачам у їх подальшій професійній діяльності.
За словами учасниці Осінньої школи з кримінального права Вікторії Бокши, проведення таких заходів є надзвичайно корисним, оскільки дозволяє вдосконалюватися викладачам як у напряму наукової діяльності, так і педагогічної. Тим більш цінним є такий досвід з огляду на те, що подібні заходу дозволяють обмінюватися викладачам знаннями, а також ознайомитися із провідними тенденціями розвитку науки кримінального права, поглиблено вивчати найбільш проблемні аспекти як нормотворчої, так і правозастосовної діяльності.

Юридичний факультет