Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу вшановують пам'ять жертв Голодомору

Студенти Економіко-правничого коледжу вшановують пам'ять жертв Голодомору

30.11.2015 09:50 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЗНУ ЕПК вшанували пам’яті жертв Голодомору

27 листопада студенти ЕПК Запорізького національного університету у рамках тижня вшанування пам’яті жертв Голодомору провели «Урок пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.». Для студентів провів лекцію к.і.н., доцент історичного факультету ЗНУ Роман Молдавський.

На початку заходу до присутніх звернулася директор коледжу Олена Грибанова. Вона побажала, щоб студенти пам’ятали власну історію, шанували її та ніколи не повторювали помилок минулого покоління.
Модератором заходу виступив викладач історії, к.і.н. Максим Носик, який виголосив доповідь «Голодомор 1932-1934 рр. як засіб сталінізму з завершенням громадянської війни на українському селі».
Роман Молдавський розповів студентству історичні події того часу, порівняв системи харчування тогочасних і сучасних людей та схарактеризував причину голоду, описав механізми виживання тощо.
Студентки коледжу Дарина Куліченко, Євгенія Царєгородцева та Аліна Петрова продекламували вірші, присвячені жахіттям того часу. А Аліна Петрова виступила із ддоповіддю «Якимівська земля в «обіймах» Жовтого князя».
Усі присутні вшанували пам’ять загиблих і тих, хто пережив ті страшні роки, хвилиною мовчання та запалили свічки.
Під час заходу також працювала експозиція Наукової бібліотеки ЗНУ «Історіографія Українського Голодомору», на якій також були представлені роботи викладачів ЗНУ.

Ксенія Сухаренко