Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася робоча нарада координаційної ради Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів та молодих вчених

30.11.2015 10:31 Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених наука засідання

Минулого тижня у Запорізькому національному університеті провели робочу нараду координаційної ради Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів та молодих вчених ЗНУ з проректором із наукової роботи Геннадієм Васильчуком.

Організатори заходу поставили перед його учасниками завдання окреслити провідні напрями та перспективи розвитку наукової діяльності в університеті на 2015-2016 рр.. Під час заходу голови Координаційних рад факультетів змогли ознайомитися зі структурою науково-дослідної частини, перевагами та можливостями в науковій галузі, які відкриваються перед ними завдяки співпраці з цим структурним підрозділом. Начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло зосередила увагу присутніх на інноваційній аспектах та їх впроваджені в навчальний і науковий процес. Також Вікторія Іванівна запропонувала представникам молодих науковців розробити та впровадити власний науковий проект, який, окрім вивчення теоретичних надбань, матиме прикладне значення. Під час виступу Вікторія Меняйло закцентувала увагу присутніх і на нормативних документах, що регулюють науковий процес в Україні та університеті, зокрема Законах України «Про вищу освіту» та «Про наукову і науково-технічну діяльність».
Познайомившись із представниками оновленого складу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук розповів про основні напрямки роботи, пріоритети розвитку науки в університеті, необхідність розширювати міжнародні зв’язки та отриманні грантів. Також проректор закликав голів НТСА ДМВ об’єднуватися для проведення спільних заходів та реалізації цікавих ідей. «Ініціатива, яка надходить від студентів, дуже корисна. Я та керівництво університету завжди готові підтримати її», – зазначив Геннадій Миколайович.
Голова НТСАДМВ ЗНУ Кристина Пирогова нагадала учасникам засідання про підготовку видання «Молодий науковець», скоординувала присутніх на подальшу роботу, зокрема мова йшла про визначення почесних членів НТСА, організацію засідання круглого столу з представниками студентських спільнот вишів м. Запоріжжя, оновлення сайту Наукового товариства. Координаційна рада підтримала дану ініціативу та внесла ці пункти до свого списку поточної роботи.
Наприкінці зустрічі Геннадій Миколайович зазначив, що у цьому році зібралась потужна команда. А також побажав усім присутнім: «Хай у ваших очах завжди буде блиск, а вас самих сповнюватиме енергія. А ще хочу побажати вам працювати так, щоб отримувати від цього задоволення, адже світ інформаційної ери потребує інноваційного погляду на життя».

Наукове товариство студентів та аспірантів,
докторантів і молодих вчених ЗНУ