Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співпраця ПАТ «Мотор січ» та Центру інтенсивного вивчення іноземних ЗНУ мов набирає обертів

30.11.2015 11:59

Корпоративна форма навчання іноземним мовам набуває популярності серед підприємств міста Запоріжжя. Так, одне з найпотужніших підприємств міста Запоріжжя, ПАТ «Мотор-січ», дбає про підвищення рівня володіння іноземними мовами своїх фахівців, а особливо перекладацького корпусу. Наразі ПАТ «Мотор січ» налагоджує співробітництво з країнами Латинської Америки, а отже постала необхідність у кваліфікованих перекладачах іспанської мови.

У серпні 2014 року з ПАТ «Мотор січ» було укладено два договори про надання додаткових освітніх послуг (загальна сума договорів 60 тис. грн.) за якими два перекладача Діана Асланова та Дмитро Пивоваров протягом року повинні були оволодіти іспанською мовою до просунутого рівня. Це їм вдалося на відмінно, про що свідчать отримані свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також професійні успіхи самих слухачів, які вже зараз надають кваліфіковані перекладацькі послуги не тільки в Україні, але й у відрядженні за кордоном.
Безперечно, цьому успіху слухачі завдячують своїм викладачам - фахівцям центру інтенсивного вивчення іноземних мов Уділовій Катерині Петрівні та Бердишевій Яні Вікторовні. Співробітництво з ПАТ «Мотор-січ» триває та цього навчального року до вивчення німецької на базі центру німецької мови, партнера Гете-інституту долучився ще один співробітник, який бажає вдосконалити свої знання німецької з рівня В1 до рівня В2.

Наталя Костенко,
директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов