Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету влаштували яскраве свято

Студенти історичного факультету влаштували яскраве свято

02.12.2015 10:20 Все Факультети Історії та міжнародних відносин гуртожиток студентська рада дозвілля

Студенти історичного факультету, які мешкають в університетському гуртожитку, мали змогу поспілкуватися, познайомитися ближче і обговорити питання, що хвилюють сучасну молодь, послухати пісні під гітару, пригоститися чаєм, скуштувати випічку під час проведення спільного дружнього свята, яке й організували за власною ініціативою.

Усі учасники заходу щиро раділи його затишній невимушеній атмосфері вечора. Вони із задоволенням поділися своїми враженнями. Так, Юрій Третьяков відзначив, що йому було приємно долучитися до такої дружньої компанії однодумців, а от його сусід Віктор найбільше зрадів можливості познайомитися з новими мешканцями поверху. Усі учасники зустрічі щиро подякували хлопцям за чудову гру на гітарі та створення позитивного настрою.
Першокурсниці, завітавши на свято, спершу ніяковіли, та завдяки дружній атмосфері швидко знайшли нових друзів. Так, Софія Тоцька запевнила, що їй було весело та цікаво, і наступного разу вона вмовить друзів завітати на свято разом із нею.
На думку студентки старших курсів Віолети Чиж, такі зустрічі для студентів історичного факультету повинні проводитися частіше й до них має долучатися якомога більше людей. А ще одна учасниця вечора Ольга Бойко порівняла захід із сімейним святом.
Як зазначила голова соціально-побутового сектору студради гуртожитку Вікторія Коробко: «Наша студентська рада завжди ладна підтримати іниціативи студенства, і готова допомагати реалізовувати іх. Сподіваємося, що всі присутні отримали заряд гарного настрою. Обіцяємо, що вечори такого формату будуть проводитись у гуртожитку й надалі».

Анна Супрун, гуртожиток № 4 ЗНУ