Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники керівництва економічного факультету зустрілися зі студентами на тематичних зборах

02.12.2015 12:48 Все Факультети Економічний Економічний факультет гуртожиток навчання збори

26 листопада в гуртожитку № 4 Запорізького національного університету провели збори для його мешканців, а саме студентів економічного факультету. На захід завітали представники керівництва факультету: декан економічного факультету, професор Алла Череп та її заступник із виховної роботи, доцент Вікторія Сьомченко. Також на зібранні була присутня представниця студактиву – голова студентської ради факультету Анна Морозова. Серед важливих тем, про які йшлося під час заходу, були навчання й дозвілля студентів, а також профілактика шкідливих звичок у молодіжному середовищі.

Важливою темою для обговорення під час зібрання стали інновації в освітньому процесі у виші. Так, у студентів запитали про їхні враження від тижня самопідготовки.
Представники керівництва факультету запевнили присутніх на заході, що одне з їхніх головних завдань – зробити навчальний процес максимально комфортним для студентів.
Крім того, під час зустрічі згадувалось по те, що представники економічного факультету переймаються соціальними проблемами. Так, нещодавно його студенти взяли участь у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді». Задля цього вони підготували інформаційні буклети, презентації, відеоролики та газети, присвячені негативним наслідкам шкідливих звичок. Декан Алла Череп схвалила таку активність молоді й висловила сподівання, що й надалі студенти не залишатимуться осторонь від вирішення важливих соціальних проблем.
Також Алла Василівна попрохала студентів під час будь-якої життєвої кризи обов’язково звертатися по допомогу до керівництва факультету. Тут їх завжди підтримають та нададуть потрібну допомогу. Вікторія Вікторівна приєдналася до думки декана, що з будь-якої негативної життєвій ситуації обов’язково можна знайти вихід. Однак, вживання наркотичних та збуджуючих речовин може лише значно погіршити становище й аж ніяк не сприяє подоланню кризи.

Економічний факультет