Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулося змагання серед юних правознавців

В ЕПК відбулося змагання серед юних правознавців

03.12.2015 09:59 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

2 грудня в Економіко-правничому коледжі відбувся відбірковий етап змагання Турніру юних правознавців в рамках проведення грудневих наукових читань. Змагалися за місце в фіналі 9 команд, серед яких 8 – студенти ІІ курсу спеціальностей «правознавство», «організація виробництва», «видавнича справа та редагування», «розробка програмного забезпечення», «бухгалтерський облік», «соціальна робота», «фінанси і кредит» та 1 команда І курсу спеціальності «правознавство».

Об’єктивну оцінку знанням та командній грі учасників надавало висококваліфіковане журі, а саме: Ольга Кравченко, Марина Іщенко, Богдан Васильчук, Оксана Павленко; студенти магістранти юридичного факультету Альона Лєпська, Ксенія Панкратова та Ксенія Шепель; студенти 4 курсу спеціальності правознавства Наталія Красильнікова, Оксана Калініна, Крістіна Овчаренко та Антон Шевченко.
Тема турніру стосувалася прав людини і дитини, їх захисту та забезпечення в Україні та світі. На підготовку учасники мали лише один місяць, але боротьба виявилася завзятою. Всі команди, учасники турніру, проявили волю до перемоги, вміння висловлюватися, аргументувати та відстоювати власну думку. Вони виявили обізнаність з міжнародним та українським законодавством, наводили приклади, у полеміці відстоювали власну точку зору. Члени журі відзначили, що учасники володіють правовою термінологією, називають основні нормативно-правові акти, володіють культурою дебатування.
За результатами запеклих змагань переможцями відбіркового етапу стали такі команди: Lege imobilis, К 33-14, Мафія, К 36-14, Праволюби, К 34 -15. Фінал та суперфінал Турніру юних правознавців відбудеться 9 грудня.
Вітаємо команді з перемогою, бажаємо витривалості та натхнення під час участі в наступному етапі гри!

Економіко-правничий коледж