Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ оцінюють ІТ-проекти запорізьких школярів

Науковці ЗНУ оцінюють ІТ-проекти запорізьких школярів

04.12.2015 10:04

У Запоріжжі п’ятий рік поспіль проходить конкурс інформаційних технологій для молоді віком від 9 до 16 років. Цього разу до фіналу увійшли 30 найсильніших робіт у різних вікових категоріях змагання. Їх оцінюватиме професійне журі, до складу якого, зокрема увійшла декан економічного факультету, професор Алла Череп.

Цьогорічною особливістю конкурсу стало те, що його організатори запропонували юним фахівцям у галузі ІТ присвятити свої проекти патріотичній тематиці. Учні, за допомогою комп’ютерних програм, створили яскраві образи українок в національному вбранні, кобзарів та гетьманів. За умовами конкурсу, його учасники мали власноруч створити сайти. Більшість із них підходять до цього завдання, як до творчості.
Саме креативність і не зашореність мислення школярів, прагнення докладати всіх зусиль для вирішення поставлених перед ними завдань відзначили члени журі. Декан економічного факультету ЗНУ, професор Алла Череп так охарактеризувала позицію учасників змагання: «Вони, конкурсанти, не лише підіймають під час своїх розробок проблемні питання, але й пропонують шляхи вирішення. Отже, цілком можна сказати, що в них – державне мислення. У майбутньому це – висококваліфіковані фахівці, які будуть вирішувати питання економіки на загальнодержавному рівні». Також Алла Василівна відзначила, що галузь інформаційних технологій на сьогодні дуже престижна, тож серед тих, хто обрав цю діяльність, є не лише майбутні ІТ-фахівці, але й економісти та політики.
За результатами роботи журі серед учасників відберуть 6 фіналістів, які під час урочистої церемонії нагородження будуть відзначені Почесними грамотами та призами.

Джерело інформації – сайт www.mtm.zp.ua
Більше про цю новину можна дізнатися за посиланням