Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Мешканці гуртожитку №4 пропонують молоді замінити цигарки цукерками

Мешканці гуртожитку №4 пропонують молоді замінити цигарки цукерками

04.12.2015 10:22

Днями у студентському гуртожитку №4 відбулася акція з пропаганди здорового способу життя під назвою «Цигарка на цукерку». Цього дня відмовитися від згубної звички погодилися близько півсотні хлопців та дівчат.

Як розповів голова Студентської ради гуртожитку №4 Віталій Огризко, ініціатором цієї акції виступили активісти студентського самоврядування, бо курці не тільки шкодять власному здоров’ю, а й створюють незручності для тих, хто мешкає поряд, а ще забруднюють територію гуртожитка. Відтак, вирішили біля входу до гуртожитку влаштувати роздачу солодощів для тих, хто добровільно погодиться зламати, або здати свою цигарку.
Окрім Віталія, в акції були задіяні ще двоє представників студентського самоврядування гуртожитку – Максим Циценко та Олег Чуб. З пропозицією обміняти цигарку на цукерку вони зустрічали студентів у цей день з 13.00 до 15.00 та потім увечорі, коли основана маса мешканців повертається додому після занять. Вони змогли привернути увагу певної кількості прихильників згубної звички: студенти зупинялися не лише для того, аби здійснити вигідний обмін, а й цікавилися, чому саме шкідливе паління, підтримували дружнє спілкування та заохочували інших, таких як вони, розстатися із сигаретою.
Цього дня, як повідомили учасники акції, вони обміняли приблизно півсотні цукерок – не така велика кількість поки що, але привернули увагу молоді до питань збереження власного здоров’я і показали, що шкідлива цигарка може бути замінена чимось більш корисним.
Студактив гуртожитку №4 також виступив з ініціативою надалі розширити рамки проведення акції, також ідею підтримав голова побутового сектору Студентської ради ЗНУ, мешканець цього таки гуртожитку Олександр Скрипка. Відтак, надалі подібну акцію планують провести і біля студентського гуртожитку №3 та біля навчальних корпусів. З’явилася також ідея долучити до участі у цьому заході аніматора, який би виступав у агітаційному костюмі, наприклад, пачки сигарет із антирекламою паління. Головна мета даної акції – пропагувати здорове життя серед молоді і зацікавити кинути палити якомога більше студентів нашого університету.

Олена Хлистун