Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі відбулися змагання «Нумо, хлопці!»

В Економіко-правничому коледжі відбулися змагання «Нумо, хлопці!»

05.12.2015 09:53 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт

4 грудня в рамках проведення грудневих наукових читань відбулися спортивні змагання «Нумо, хлопці!» для студентів 1 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Їх організатором виступила циклова комісія фізичного виховання. Суддями були студенти 3 курсу спеціальності «фізичне виховання»: Катерина Стіхарьова, Дмитро Тарасов, Дмитро Тригуб, Андрій Пожога, Владислав Гладкий та Андрій Вакула.

Участь у грі брали збірні команди гуманітарного та економічного відділень, а також збірна команда спеціальності «фізичне виховання». Команди змагалися в силі, швидкості, витривалості, спритності.
За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:
1 місце – збірна команда економічного відділення;
2 місце – команда спеціальності фізичне виховання,
3 місце – збірна команда гуманітарного відділення.
У конкурсі капітанів перемогу святкував студент спеціальності «фізичне виховання» Олександр Бірченко.
Завдяки підтримки директора коледжу Олени Грибанової переможці змагань отримали цінні подарунки, а судді – солодкі призи.
Бажаємо нашим хлопцям подальших перемог в навчанні та спорті, а призерам – не зупинятися на досягнутому і завжди рухатися вперед.

Анна Бєлоус