Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ перемогли на Всеукраїнському фестивалі реклами

Студенти ЗНУ перемогли на Всеукраїнському фестивалі реклами

05.12.2015 12:06 Все Факультети Журналістики ЗНУ факультет журналістики соціальна акція

3 грудня на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся 11 Український студентський фестиваль реклами, участь у якому взяли студенти факультету журналістики Запорізького національного університету. У номінації «ПР-кампанії» команда нашого вишу здобула перше місце.

Перемогу команда четвертокурсників напряму підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю» здобула за соціальну акцію «Просторуй», під час якої вони зібрали 170 кг макулатури. Отримані кошти студенти витратили на озеленення території університету. Ініціаторами акції виступили студентки Анна Мізіна, Яна Новікова, Дар’я Пащенко, Аріна Жаринова, Анастасія Ящуренко та Катерина Єгорова, а їх ідейним натхненником – доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Наталія Санакоєва.
Під час своєї акції студентки провели чималу агітаційну й інформаційну роботу: розсилали прес-релізи у ЗМІ, анонсували акцію в соцмережах, розмістили довідкову інформацію, підготували мотиваційні плакати, наліпки, провели майстер-клас. У фіналі акції вони прикрасили численними паперовими літачками (символами акції: літачок як прояв свободи) приміщення, де проходив захід, підготували концертну програму, святкову лотерею та роздавали заохочувальні призи. Детальніше читайте за посиланням.
Про престижність фестивалю, на якому перемогли наші студенти, свідчить загальна кількість учасників – 377 осіб, а також загальна кількість поданих робіт – 721. Захід зібрав студентів із Києва, Одеси, Харкова, Вінниці та Чернівців, а електронні заяви надійшли від студентів з 5 міст України, в тому числі й Запоріжжя.
Вітаємо наших студентів та бажаємо їм успіхів у подальшій професійній діяльності!

Ксенія Сухаренко