Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Семінар від Гете-Інституту відбувся у ЗНУ

Семінар від Гете-Інституту відбувся у ЗНУ

07.12.2015 09:59 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

Факультет іноземної філології продовжує співпрацю з Goethe-Institut в Україні та проведення тренінгів, методичних та практичних семінарів. Так, нещодавно, на базі нашого університету представники Інституту за сприяння Інституту міжнародної освіти CIVIC провели серію семінарів для школярів, вчителів та викладачів на тему «Європа? Я хочу це знати!».

Семінар проводився під керівництвом німецьких та українських експертів Гоце Пероскі (Дюссельдорф) і Катерини Нужненко (Київ). У ролі координатора та співучасника проекту від Запорізького національного університету виступила старший викладач кафедри німецької філології і перекладу Наталія Шапочка.
У перший день жвава дискусія за розробленим ігровим сценарієм розгорнулася серед учнів шкіл, у центрі уваги знаходились країни, їхні політичні позиції та європейські інститути. Школярі навчилися не лише знаходити аргументи і виражати власну думку, а й дізналися, як функціонують процеси співпраці та співіснування європейських країн. Під час семінару вони поринули у демократичний процес формування позицій.
Інші два дні були присвячені грі «Засідання Європейської комісії» серед вчителів та викладачів з подальшим обговоренням представленої методики та можливості її подальшого застосування у процесі навчання іноземній мові. Учасники отримали чималий досвід та додаткові корисні матеріали, що дозволить використати їх як приклад і основу для розробки власних ігрових семінарів.

Факультет іноземної філології