Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології проводять засідання «English speaking club»

07.12.2015 10:04 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології навчання міжнародна діяльність

Упродовж семестру на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету проходять зустрічі з волонтером Девідом МакКітриком у форматі «English speaking club». За цей час студенти факультету СПП денної та заочної форм навчання взяли участь в обговоренні різноманітних питань. Вони дискутували англійською щодо особливостей системи освіти в Україні та США, щодо волонтерства та благодійних проектів. Також вони визначали приклади роботи фахівців соціальної галузі у громаді, досліджували питання професійного самовизначення та побудови кар’єри, пошуку власного шляху та себе.

На думку колективу факультету СПП, практика залучення носіїв мови до навчального процесу є важливим фактором успішного оволодіння студентами іноземної мови. Таке спілкування з іноземними волонтерами надає молоді можливість не тільки практично відпрацювати навички розмовної англійської, збагатити свій лексичний запас у науковій та професійній діяльності, але й подолати комунікативні бар’єри.
Студенти із задоволенням беруть участь у такому форматі спілкування. Окрім обговорення серйозних професійних тем, їм було дуже цікаво дізнатися про враження пана МакКітрика від перебування в Україні, адже він уже другий рік мешкає в Запоріжжі. Так, остання зустріч учасників «English speaking club» завершилася обговоренням національних особливостей, кулінарної тематики та підготовки до новорічних свят. Присутні на заході дійшли згоди, що українська їжа дуже смачна, а наші національні святкові традиції – яскраві та веселі. Усі вони дуже вдячні Девіду МакКітрику за цікаві та пізнавальні дискусії.

Наталія Мосол,
доцент факультету соціальної педагогіки та психології