Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбувся круглий стіл «Психологія та спорт»

На факультеті СПП відбувся круглий стіл «Психологія та спорт»

07.12.2015 14:30 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

4 грудня викладачами кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності доцентами Вікторією Овсянніковою та Ларисою Івановою було організовано круглий стіл зі студентами факультету фізичного виховання за темою: «Психологія та спорт». У роботі круглого столу взяли участь студенти спеціальностей «Фізичне виховання», «Олімпійський та професійний спорт», «Фізична реабілітація» та «Туризм» 2 курсу факультету фізичного виховання.

Вони підготували доповіді, які висвітлювали різні аспекти місця психології у спортивній діяльності. Особлива увага студентів була приділена проблемам емоційного стану спортсменів та розвитку волі у процесі спортивної діяльності. Не менш важливим нюансом обговорення стала проблема розвитку та удосконалення уваги у спортивній діяльності.
Під час засідання студенти активно обговорювали висвітлені теми, ставили запитання та висловлювали власну точку зору. На думку викладачів, важливим є налагодження соціального та наукового партнерства між факультетами. Студенти, у свою чергу, визначили важливості такої форми роботи, як круглий стіл, де вони мали змогу презентувати результати своєї самостійної роботи.

Факультет соціальної педагогіки та психології