Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти економічного факультету отримали відзнаки до Міжнародного дня волонтера

08.12.2015 15:05 Все Факультети Економічний Економічний факультет волонтерська діяльність

7 грудня в актовій залі ГУ Національної поліції в Запорізькій області відбулися заходи до Міжнародного дня волонтера. Участь в них взяли викладачі та студенти економічного факультету Запорізького національного університету.

Декан факультету, професор Алла Череп отримала подяку за активний внесок у гуманітарне забезпечення учасників АТО, а також розвиток національно-патріотичного виховання студентської молоді. Подяку за активне сприяння гуманітарному забезпеченню учасників АТО отримала також група №3534 спеціальності «Міжнародна економіка»; нагороду приймала староста групи, переможець конкурсу «Економіст року-2015» Ірина Триліс.
Заступник декана економічного факультету по заочному відділенню Костянтин Денисов та першокурсник спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів» Михайло Чумак отримали медалі «За патріотизм та гідність» як відзнаку за свою волонтерську діяльність.

Костянтин Денисов