Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті відбулося засідання Студентської ради Запорізької області

09.12.2015 14:44 ЗНУ засідання Обласної Студентської ради

8 грудня у стінах нашого вишу відбулося виїзне засідання Обласної Студентської ради – консультативно-дорадчого органу при голові Запорізької обласної державної адміністрації – головою якої є студентка ЗНУ Анна Югріна. Анна за сумісництвом є і головою Студентської ради нашого університету. Завітали на засідання перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, голови та активісти студентських рад різних університетів Запоріжжя, а також Бердянська та Мелітополя.

Модератором заходу виступив Артем Левадний, який і представив присутнім гостю засідання – спеціаліста Управління молоді, фізичної культури та спорту Інну Деревинську.
На початку заходу усіх привітав перший проректор Олександр Бондар. Він зазначив, що студентське самоврядування є невід’ємною частиною життя університету. «Бути учасником студентського самоврядування є дуже відповідальною роботою, адже доводиться поєднувати навчання, науку та участь у діяльності Студентської ради. У нашому виші ця діяльність є налагодженою, тому ми зі стовідсотковою впевненістю можемо назвати партнерами адміністрацію університету та Студентську раду», - сказав він. Олександр Григорович також побажав присутнім нових знайомств, обміну думками та досвідом, а також плідної роботи.
Cвої доповіді під час засідання виголосили голова Студради ЗНУ Анна Югріна, співголови навчального сектору Студради ЗНУ Анастасія Довгополова й Антон Назаренко, заступник голови Студради ЗНУ Оксана Вітковська, заступник голови Студради ЗНУ Владислав Бандровський та представник студентського самоврядування Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького Лілія Шевега.
Анна Югріна розповіла про особливості самоврядування у нашому виші – 13 факультетських студентських рад, кожна має свого очільника, також є студентська рада ЕПК. Ради, в свою чергу, поділяються на сектори, кожен з них має свого керівника. Анна зазначила, що головною метою Студради ЗНУ є розвиток особистості студента.
Антон Назаренко й Анастасія Довгополова розповіли про напрями діяльності навчального сектору Студради, Оксана Вітковська - про фінансування органів студентського самоврядування тощо.
Владислав Бандровський представив конкурс «Найкращий студент України» (детальніше за посиланням – http://studrespublika.com/) та закликав студентство брати найактивнішу участь у ньому.
Наприкінці зустрічі спеціаліст Управління молоді, фізичної культури та спорту Інна Деревинська також звернулася до студентства, подякувала за активність та запросила голів студрад вишів Запоріжжя та області взяти участь у засіданні круглого столу, яке відбудеться 9 грудня у стінах облдержадміністрації.
Після заходу на його учасників чекала екскурсія студмістечком і музеєм ЗНУ.

Ксенія Сухаренко