Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Творчі світи майбутнього історика Анни Щербини представила її персональна виставка

10.12.2015 15:11 Все Факультети Історичний Історичний факультет благодійність

Вчора, 9 грудня, у навчальному корпусі №5 Запорізького національного університету відбулася виставка творчих робіт студентки 4 курсу історичного факультету (заочного відділення) Анни Щербини. Різноманітні прикраси, плетені з бісеру та виготовлені з полімерної глини, вишиті бісером та стрічками картини привертали увагу багатьох викладачів і студентів. Вони підходили ближче, аби роздивитися вподобані твори, придбати подарунки собі чи рідним та передати Анні через її маму, Ірину Бисько, захоплення творами дівчини.

Анна Щербина вже давно займається бісероплетінням і виготовленням картин із бісеру. Кілька років працювала у шкільному творчому гурту, її діяльність була відзначена Почесною грамотою облвно. І зараз, коли важка хвороба прикула її до ліжка, Анна не опускає руки, щодня приділяючи багато часу та сил виготовленню мистецьких виробів. Крім того, вона близько року тому опанувала нову техніку виготовлення прикрас, навчившись ліпити із полімерної глини. Так само відповідально дівчина підходить до навчання: впевнена, що разом із одногрупниками зможе отримати диплом.
До речі, її друзі з університету намагаються допомагати Анні, часто телефонують їй, розповідають про новини, які відбуваються в університеті. Саме в її однокурсників виник задум провести виставку робіт дівчини в університеті. Вона для неї перша: до цього дівчина виставляла свої вироби лише на інтернет-майданчиках. Керівництво історичного факультету підтримало студентську ініціативу, тож всі охочі змогли на власні очі переконатися наскільки талановита особистість навчається у нашому виші.
Мама Анни, Ірина Бисько, висловила щиру подяку всім, хто долучився до проведення заходу. Ірина Володимирівна запевняє, що для її доньки дуже важлива підтримка друзів і знайомих. А ще, вона поділилася планами Анни на майбутнє: дівчина хоче здобути вищу освіту, продовжувати займатися творчістю, постійно вдосконалюючи свій мистецький рівень та опановуючи нові техніки. Й, найголовніше, дівчина переконана, що за кілька років зможе видужати і підвестися на ноги.

Таміла Тарасенко
Фотографії з архіву студради історичного факультету: http://vk.com/album-76770669_225262963

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=19796 and cach_timestamp>1614343138
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'