Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали представники Міжнародної освітньої групи PEARSON-Dinternal

До ЗНУ завітали представники Міжнародної освітньої групи PEARSON-Dinternal

10.12.2015 16:26 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародна діяльність профорієнтаційна діяльність семінар

9 грудня на факультет іноземної філології Запорізького національного університету завітали поважні гості: засновник і президент Міжнародної освітньої групи PEARSON-Dinternal-S2A та мережі міжнародних мовних шкіл London School of English Шон Патрік Харті та головний методист Міжнародного освітньо-методичого центру PEARSON-Dinternal Світлана Сорочинська.

Під час наради з проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком та деканом факультету іноземної філології Галиною Морошкіною почесні гості обговорили перспективи подальшої співпраці між ЗНУ та ексклюзивним представником кампанії «PEARSON» в Україні ТОВ «PEARSON-Dinternal » у галузі підвищення освітніх стандартів іншомовної підготовки студентів та викладачів ЗНУ.
Крім того, Світлана Сорочинська провела методичний семінар на тему: «Особливості навчання писемного мовлення учнів старших класів у підготовці до іспитів та тестування з англійської мови». На заході були присутні викладачі та магістранти ЗНУ, а також вчителі англійської мови м.Запоріжжя.
Під час заняття його учасники обговорили аспекти ЗНО з англійської мови: його зміст, структурe, критерії оцінювання. Також на семінарі йшлося про структурно-орієнтований та процесуальний підходи до розвитку та вдосконалення навичок писемного мовлення як самостійного виду мовленнєвої діяльності та про взаємозв’язок у розвитку навичок усного і писемного мовлення. Крім того, Світлана Сорочинська надала практичні поради та розповіла про ефективні прийоми удосконалення навичок письма учнів старших класів.
Представники факультету іноземної філології ЗНУ висловлюють сподівання, що це співробітництво з Шоном Патріком Харті та Світланою Сорочинською матиме довготривалий характер та сприятиме подальшій реалізації програми підготовки в ЗНУ фахівців різних спеціальностей зі знанням іноземної мови.

Факультет іноземної філології