Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Найрозумнішого першокурсника обрали на факультеті журналістики

Найрозумнішого першокурсника обрали на факультеті журналістики

11.12.2015 11:20 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики НТСАДМВ

8 грудня на факультеті журналістики відбувся фінал конкурсу «Найрозумніший першокурсник - 2015». Цього року актив Наукового товариства підготував складні та цікаві завдання, щоб перевірити інтелектуальні здібності першачків.

Для того щоб стати фіналістами, учасники мали пройти ще два тури. У першому – усі першокурсники відповідали на тестові питання та писали есе на тему: «Хто з історичних чи відомих діячів є найрозумнішим. Чому?».
Слід відзначити, високий рівень знань та філігранну майстерність у написанні власних роздумів. Багато першокурсників віднесли до найрозумніших людей тих діячів, які пов’язані з Україною: Івана Мазепу, Ярослава Мудрого, княгиню Ольгу та багато інших. До другого туру вийшли 15 першокурсників, серед яких найбільше було журналістів, четверо видавців та один рекламіст. На цьому конкурсному етапі вони мали відповісти на питання із різних сфер життя. «Завдання у другому турі були складнішими і цікавішими. Сподіваюсь, що більшість моїх відповідей будуть правильними», - поділилася думками Анастасія Давидченко.
До фінального етапу пройшла п’ятірка журналістів: Андрій Ненадов, Анастасія Давидченко, Андрій Лифар, Владислав Болтков і Анастасія Ревтова. За результатами жеребкування першокурсники обирали собі категорію і мали відповісти на питання з цієї теми. «Література», «Історія», «Музика», «Географія» та «Секрет» - категорії фінального туру конкурсу. Окрім цього, фіналісти мали написати есе на тему: «Чому я маю стати найрозумнішим першокурсником?».

Головною інтригою змагання стала категорія «Секрет». Як виявилось, за нею ховалась «Міфологія». Учасники були активними й швидко відповідали на питання. Відрив у балах був мінімальний, тому долю першокурсників вирішили їх есе.
Отже, третє місце розділили Андрій Ненадов та Анастасія Давидченко, друге виборов Андрій Лифар. З відривом у один бал найрозумнішим першокурсником став Владислав Болтков.
Конкурс завершився врученням призів, гучними оплесками та фотосесією.
Актив НТСАДМВ щиро вітає переможця та бажає нових досягнень та звершень!

Голова Наукового товариства факультету журналістики
Марина Закарлюка