Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету провели правоосвітню лекцію для школярів

Студенти юридичного факультету провели правоосвітню лекцію для школярів

11.12.2015 11:26 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України прав освітня діяльність профорієнтаційна діяльність

У рамках проведення Тижня права в гімназії «Контакт» студенти юридичного факультету Запорізького національного університету, члени Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України організували захід для учнів 8-9 класів. Головним завданням, яке ставили перед собою майбутні правники, було ознайомлення дітей з їхніми правами та обов’язками.

Так, голова Центру соціальних програм Дмитро Єрохін виступив перед гімназистами із цікавою та пізнавальною лекцією, присвяченою особливостям відповідальності неповнолітніх за правопорушення. Потім формат зустрічі змінився на невимушену розмову зі школярами, під час якої стало зрозуміло, що запропонована тема виявилась для них цікавою та викликала багато запитань.
Організатори заходу – члени Ліги студентів АПУ, відзначили його корисність та запланували в майбутньому подовжити правоосвітню роботу серед учнів запорізьких шкіл.

Юлія Драган,
заступник медіа-менеджера Запорізького осередку Ліги студентів АПУ