Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ налагоджує співпрацю з Університетом ім. Адама Міцкевича

ЗНУ налагоджує співпрацю з Університетом ім. Адама Міцкевича

11.12.2015 11:28 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління міжнародна діяльність

Наприкінці листопада ЗНУ уклав рамкові угоди про співпрацю з Університетом ім. Адама Міцкевича та Центром підтримки міжнародних ініціатив (м. Познань, Польща). Про це повідомив декан факультету соціології та управління, професор Максим Лепський, який переміг у конкурсі на кращий аналітичний текст про суспільні трансформації, організований цими установами.

Нагадаємо, що Максим Анатолійович здобув першу премію конкурсу з роботою „Зовнішньополітичний «посттравматичний синдром» України: сценарії виходу”, яка була визнана кращою серед 60 надісланих на нього статей.
Окрім церемонії нагородження, науковець відвідав і конференцію «Україна 2.0», де виступив із лекцією «Фрактальні та мережеві процеси в громадянському суспільстві». Під час виголошення доповіді Максим Анатолійович висвітлив питання про те, як відбувається мережева організація громадянського суспільства, та про спроби привласнити громадянське суспільство бізнесом або політикумом.
У рамках свого візиту до польського вишу декан факультету соціології та управління також передав колегам дві угоди за підписом ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова. В одній з них йдеться про співпрацю вишів у напрямі розвитку гуманітарних дисциплін (соціології, філософії, політології та соціальної роботи) та формування наукового консорціуму. А в іншій – про участь ЗНУ в дослідженнях за проектом «Горизонт – 2020» як партнера Університету ім. Адама Міцкевича.
Розповідаючи про своє відрядження до польського вишу, Максим Анатолійович відзначив злагоджену та оперативну роботу відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ з підготовки документів, необхідних для налагодження співпраці.

Олександра Усенко