Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благодійна діяльність факультету СПП: допомога вихованцям Центру соцреабілітації

11.12.2015 15:23 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології благодійність

10 грудня студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели соціальну акцію в комунальному закладі «Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Запорізької обласної ради. Вони завітали до в гості з яскравим і веселим шоу. Такі заходи вже стали традиційними для факультету СПП: щороку наприкінці листопада - на початку грудня його представники відвідують із концертною програмою інтернати Запоріжжя та області.

Цього разу студенти 1 і 5 курсів спеціальності театральне мистецтво разом із керівником навчального театру факультету Кристиною Бондарєвою та завідувачем навчальною лабораторією Наталією Мамай влаштували справжнє свято для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Маленькі глядачі із захопленням зустрічали виступи і жарти студентів-волонтерів, які перевтілилися в звірят, птахів та клоунів. Велике пожвавлення викликала в них «актриса» театру ляльок – весела мавпочка, яка танцювала та співала пісні. Діти із задоволенням взяли участь у конкурсах: вони активно відгадували, яку саме тварину зображають гості, з радістю відгукнулися на пропозицію заспівати дитячі пісні та намалювати на великому плакаті подарунки Св. Миколаю. Також дітлахам сподобалася пісня «Надія є» гурту «Mad Heads», яку виконали для них студенти.
На завершення зустрічі представники ЗНУ пообіцяли, що ще не раз приїдуть сюди в гості. Також вони отримали щиру подяку від співробітників закладу.
Завідувач Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олена Нішенко зазначила: «Ми дуже вдячні університету за такі заходи, вони – справжні свята для наших дітей. Але ми співпрацюємо із ЗНУ не лише під час свят. Нам дуже потрібна постійна підтримка волонтерів, а серед них – багато студентів Запорізького національного університету. Дехто після закінчення навчання, приходить працювати до нашого Центру на постійній основі. Як бачите, наша співпраця з університетом різнопланова та плідна, і ми дуже сподіваємося, що такою вона залишиться і надалі».

Довідка: Комунальний заклад «Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Запорізької обласної ради розпочав свою діяльність у квітні 2009 року. За цей час на його базі отримали комплекс соціальної реабілітації понад 500 дітей-інвалідів із 22 районів Запорізької області. На сьогодні на території нашої області усього проживає близько 6 тисяч дітей-інвалідів, значна частина яких потребує соціальної реабілітації та інтеграції в суспільство.

Наталія Мамай,
завідувач навчальною лабораторією соціальної педагогіки та психології