Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Ігоря Тоцького із захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Ігоря Тоцького із захистом кандидатської дисертації!

12.12.2015 11:01 Все Факультети Біологічний Відділ аспірантури і докторантури привітання захист дисертації

Колектив Запорізького національного університету вітає асистента кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Ігоря Васильовича Тоцького з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.15 – генетика.

Захист відбувся 11 грудня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.363.01 Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення (м. Одеса).
Науковий керівник – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Запорізького національного університету Віктор Олексійович Лях.
Бажаємо Ігорю Васильовичу та його науковому керівнику подальших успіхів у професійній діяльності!

Відділ аспірантури і докторантури