Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант юридичного факультету Роман Агаєв – переможець чемпіонату України з армспорту серед студентів

14.12.2015 15:20 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

12-13 грудня в м. Харкові на базі спортивного комплексу НТУ «ХПІ» (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») відбувся V, ювілейний, чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів. У змаганні взяли участь представники 46 вищих навчальних закладів. Запорізький національний університет на чемпіонаті представляв магістрант юридичного факультету, майстер спорту України Роман Агаєв.

Роман гідно виступив на всеукраїнському престижному спортивному змаганні, посівши 1 місце у номінації змагань як на лівій, так і на правій руці (у ваговій категорії 55 кг). У фінальних поєдинках він переміг представника Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. За роки навчання у ЗНУ Роман став п’ятиразовим чемпіоном України серед студентів.
Колектив Запорізького національного університету вітає Романа Агаєва з черговою вагомою перемогою і бажає йому подальших успіхів у спортивній кар’єрі!