Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели міжнародний тренінг-телеміст про наслідки травмуючих подій

15.12.2015 14:07 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність тренінг

14 грудня співробітники кафедри практичної психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ в рамках співпраці з громадською організацією «Development Foundation» («Фундація розвитку») провели інтерактивний тренінг-телеміст для психологів: «Агресія, тіки і заїкання дітей та інші наслідки пережитих травматичних подій». Координатором заходу стала викладач кафедри практичної психології Ольга Іщук.

Ведучою тренінгу стала Мадлена Розенблюм (Madlena Rozenblyum) (Нью-Йорк, США), психотерапевт-практик і клінічний соціальний працівник яка впродовж більше ніж 25 років працює в різних клініках, а також має приватну практику. Крім того, вона – авторка багатьох книг для батьків, присвячених вихованню дітей. Пані Мадлена поділилася з учасниками заходу власним досвідом роботи зі сім'ями та дітьми, що переживають (пережили) події, що травмують.
У рамках заходу його учасники розглянули такі підтеми: дитяча агресія, крадіжки, порушення сну, тіки та заїкання.
Також під час заходу розглядали, як із цими проблемами працювати психологам, як реагувати волонтерам і вчителям, що варто зробити батькам.
Пані Мадлена застерігала присутніх, аби вони не квапитися з діагнозом для дітей у випадках нервових тіків, нічного енурезу, лунатизму, нічних жахіть та інших порушень, а прагнути створити спокійну атмосферу вдома, знижувати рівень тривожності та переживань у дітей. Тренер наголошувала на активній роботі з батьками у випадку порушень поведінки їхніх дітей.
Тренінг відвідали викладачі кафедри практичної психології: доцент Євгенія Калюжна та старший викладач Вікторія Грандт, психологи та волонтери м. Запоріжжя.
Реєстрацію на подальші он-лайн тренінги відкрито – місце проведення – м. Запоріжжя, вул. Гоголя 118, ауд. 217, восьмий навчальний корпус ЗНУ, факультет СПП.
Організатори заходу дякують усім небайдужим і висловлюють сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Ольга Іщук,
старший викладач кафедри практичної психології