Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання організували гру «Найрозумніший першокурсник»

На факультеті фізичного виховання організували гру «Найрозумніший першокурсник»

16.12.2015 12:59 Все Факультети Фізичного виховання факультет фізичного виховання Наукове товариство студентів і аспірантів докторантів і молодих вчених навчання інтелектуальне змагання перемога

14-15 грудня на факультеті фізичного виховання ЗНУ відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший першокурсник». Ініціаторами цього заходу стали члени факультетського Наукового товариства студентів і аспірантів, докторантів та молодих вчених. Гра проводилась за трьома напрямами: «Фізичне виховання та спорт», «Туризм» і «Здоров’я людини».

Основною метою заходу була популяризація фізичної культури та спорту, сприяння розвитку пізнавальної активності, логічного мислення, розширення кругозору студентів та залучення їх до наукової діяльності. Цим заходом організатори прагнули показати, що наука може бути цікавою та приносити користь у процесі навчання.
Участь у заході взяло понад 80 студентів. Гра складалася із 3 турів, у яких було запропоновано різноманітні теми, що відповідали напрямкам секції. Питання будувались таким чином, щоб перевірити рівень знань студентів, які вони отримали за період навчання в університеті. Гравці змагалися на знання предметів, що їм викладаються, а саме: анатомії, географії, біології, біохімії, фізичної реабілітації теорії та методики легкої атлетики, гімнастики, рухливих ігор, баскетболу, історії фізичної культури тощо.
За підсумками гри «Найрозумніший першокурсник» у секції «Фізичне виховання та олімпійський спорт» переможцями стали: 1 місце – Богдан Шуліка, 2 місце – Тетяна Лущенко, 3 місце – Руслан Карманов.
У секції «Туризм» місця розподілилися наступним чином: 1 місце – Таісія Люткевич, 2 місце – Ішхан Сарибекян, 3 місце – Анастасія Іванова.
У секції «Здоров’я людини»: 1 місце посів Владислав Гончаров, 2 місце – Ірина Хаджиєва, 3 місце – Олексій Бармак.
Організатори заходу відзначили, що в під час заходу панувала дружня атмосфера, а всі студенти-учасники гри продемонстрували високий рівень знань.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчальній та науковій діяльності!

Віталій Торба,
голова НТСАДМВ факультету фізичного виховання