Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гостинці для «Сонечка» від святого Миколая передали студенти-журналісти

Гостинці для «Сонечка» від святого Миколая передали студенти-журналісти

22.12.2015 10:18 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики благодійність

На День Святого Миколая журналісти-другокурсники вирішили зробити свій внесок до святкових див, влаштувавши маленьке казкове свято для діток будинку малюка «Сонечко» та реабілітаційного центру для дітей-інвалідів Комунарського району.

18 грудня студенти групи 3314-2 разом із доцентом Інною Абрамовою в рамках виконання індивідуального завдання із дисципліни «Літературний стиль» взяли участь у святковій програмі для дітей із особливими потребами – підготували театральну виставу й солодкі подарунки. Вихованці дитячого будинку й реабілітаційного центру прийняли гостей із радістю.
Спочатку Миколайчик відвідав будинок «Сонечко»: малюки дивилися виступ студентів із захватом, допомагали героям вистави співати пісні та були щедрими на посмішки. А розповівши віршики святому Миколаю, кожен отримав солодощі.
Школярі з реабілітаційного центру не менш захоплено сприйняли виставу. Певні вади не перешкодили їм піти в танок разом із народними та казковими персонажами, наввипередки декламувати вірші й отримувати задоволення від свята.
Як кажуть, «Добрим поглядом людину лікують», тож діти, студенти та всі присутні на святі обмінялися добрими позитивними емоціями, подарували один одному хвилини щастя.

Дар’я Андрюшина
Анна Вітренко

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=19854 and cach_timestamp>1614204161
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'