Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У день Святого Миколая студенти історичного факультету завітали до вихованців Вільнянської школи-інтернату.

22.12.2015 10:25 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет благодійність

Студенти історичного факультету 18 грудня, до Дня Святого Миколая, відвідали Вільнянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, де навчаються діти з 1 по 11 клас. Волонтери ЗНУ подарували справжнє свято вихованцям цього закладу.

Перед цим на факультеті протягом 2 тижнів тривав збір речей, іграшок, канцтоварів і книжок. Речі волонтери віддали керівництву закладу для подальшого розподілу між дітьми, які їх найбільше потребують.
Сама зустріч проходила приємно і невимушено. Так, представник ЗНУ Володимир Давиденко пограв із дітьми і провів кілька конкурсів, після цього голова студентської ради історичного факультету Анна Супрун теж привітала дітлахів зі святом. Усі діти отримали від гостей по солодкому подарунку. На прощання студенти зробили спільну фотографію із дітлахами та пообіцяли обов’язково завітати до них знову.

Історичний факультет