Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники історичного факультету відвідали Український інститут вивчення Голокосту

23.12.2015 10:45 Все Факультети Історії та міжнародних відносин історичний факультет екскурсія

20 грудня викладачі та студенти історичного факультету Запорізького національного університету побували з екскурсією в Українському інституті вивчення Голокосту «Ткума» (м. Дніпропетровськ).

Представники цього наукового закладу привітно зустріли гостей. Так, доцент кафедри історії України Дніпропетровського національного університету Ігор Шахрайчук почитав блискучу лекцію для викладачів кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ: Ольги Маклюк, Олександра Давлетова, Руслана Шиханова, Андрія Омельченка, Станіслава Черкасова й Катерини Шимкевич, – і студентів історичного факультету нашого вишу. У його виступі йшлося про характеристику нацистського окупаційного режиму та Голокосту на території України. Лекція викликала глибоке зацікавлення серед присутніх на заході, тож доповідачу поставили чимало запитань.
Не менше враження на представників ЗНУ справила екскурсію залами музею, яку для них провів випускник історичного факультету, у минулому – викладач ЗНУ, к.і.н., директор Українського інституту вивчення Голокосту Ігор Щупак. Студенти та викладачі нашого вищого навчального закладу звернули увагу, що музей влаштований досить незвичайно: разом зі стандартними експонатами до його експозиції входять інсталяції, а сама екскурсія має мультимедійний супровід.
Екскурсія справила глибоке враження на всіх її учасників. У наступному році викладачі кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин нашого ВНЗ планують продовжити співробітництво з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума».

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин