Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулося відкриття новорічної ялинки

На економічному факультеті відбулося відкриття новорічної ялинки

24.12.2015 16:00 Все Факультети Економічний Економічний факультет ялинка свято

24 грудня на економічному факультеті Запорізького національного університету відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На свято, організоване представниками студентської ради, завітали декан Алла Череп, викладачі та студенти факультету.

На початку свята Алла Череп розповіла присутнім про досягнення факультету за рік, що минає, побажала такої ж плідної роботи в прийдешньому році, а також миру, здоров’я та щастя.
Ведучим концерту став студент 1 курсу Артем Єрохін. Участь у святковому дійстві також узяли Дід Мороз (студент 2 курсу Артем Козиряцький), Снігуронька (студентка 1 курсу Світлана Васильченко), Ялинка (студентка 1 курсу Валентина Терещук) та Заєць (студент 2 курсу Арсен Пучков). Свої вокальні номери для гостей свята підготували студентки 2 курсу Інна Коваленко та Єлизавета Сатаєва, а також 5 курсу Ангеліна Сур. Святковий новорічний настрій створювали і студентки, які при вході кожному вручали символи нового року – мандарини. Ще студенти 1 курсу подарували присутнім хореографічні номери. Гурт дівчат виконав танок снігуроньок, а Катерина Гаврилова – східний танок.
Під час свята також відбулося нагородження переможців конкурсів, що проходили на факультеті, - «Краща новорічна газета» та «Кращий староста». У конкурсі «Найкраща новорічна газета» отримав перемогу студент 1 курсу Павло Бондарук, а у змаганнях на звання «Кращого старости» – студентка 1 курсу Вікторія Калінчук.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини