Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Traditions. Culture. Mentality»: святкове засідання англомовного клубу на факультеті СПП

25.12.2015 11:45 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність

На факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету регулярно проводять засідання «English speaking club». Його засідання проходять під постійним керівництвом доцента кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Наталії Мосол. 25 грудня на його засідання запросили волонтера Девіда Маккітрика. Під час зустрічі з ним учасники клубу обговорювали традиції, культуру та менталітет різних народів.

Таку тему для спілкування учасники клубу вибрали невипадково: 25 грудня за григоріанським церковним календарем святкують Різдво. Саме тому цікаво було визначити та порівняти національні особливості у вимірі традицій та звичаїв. Щоб додати святкової атмосфери, обговорення проходило за чашкою чаю, а різдвяні колядки у виконанні студентів стали прекрасним музичним супроводом та підтвердили той факт, що Україна – співуча країна.
Під час засідання студенти пригадали національні звичаї, особливо цікаво було присутнім дізнатися про сімейні традиції, адже вони визначаються історією роду. В контексті досліджуваної теми вони пригадали найважливіші сторінки історії України, багатої подіями. Також студенти обговорили минуле та майбутнє нашої країни. Згадали вони і про українські новорічні традиції, визначили особливості святкування православного та католицького Різдва, подискутували про особливості національного характеру.
На завершення гість побажав учасникам гарних свят, успішної сесії студентам та натхнення в роботі всім працюючим. Учасники подякували Девіду МакКітрику за цікаві та пізнавальні дискусії та побажали Merry Christmas and Happy New Year!

Факультет соціальної педагогіки та психології