Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ розпочинають обирати навчальні дисципліни

Студенти ЗНУ розпочинають обирати навчальні дисципліни

26.12.2015 12:02 Відділ з навчальної роботи вибір 25% дисциплін

Вчора розпочався перший етап вибору дисциплін студентами нашого вишу на 2016-2017 навчальний рік. З 25 грудня 2015 року по 15 лютого 2016 року студенти перших курсів обиратимуть перші дві дисципліни за навчальними планами освітнього рівня бакалавр циклу гуманітарної та соціально-економічної підготовки.

Цей процес організований на виконання ст. 62 п. 1 абз. 15 Закону України «Про вищу освіту», Положення про організацію освітнього процесу в Запорізькому національному університеті, Порядку організації вивчення навчальних дисциплін за вибором (спеціалізації) у ЗНУ та з метою забезпечення чіткої організації вибору навчальних дисциплін студентами вишу.
Для забезпечення організації вибору дисциплін студентами першого курсу освітнього рівня бакалавр необхідно:
- отримати в деканатах паролі доступу для підключення до електронної системи Moodle ЗНУ;
- спільно з кураторами ознайомитися з процедурою вибору дисциплін згідно з Порядком організації вивчення навчальних дисциплін за вибором (спеціалізації) у Запорізькому національному університеті;
- після запуску з 25 грудня 2015 року модулю «Вибір дисциплін» електронної системи Moodle ЗНУ та отримання засобами системи Moodle ЗНУ електронного повідомлення-запрошення на персональній сторінці студентам необхідно самостійно вибрати дисципліни;
Із порядком процедури вибору дисциплін студенти можуть ознайомитися в розділі «Навчання» на офіційному сайті ЗНУ.

Відділ з навчальної роботи