Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ підготували до Різдва театральну виставу

Студенти ФІФ підготували до Різдва театральну виставу

25.12.2015 15:22 Все Факультети Іноземної філології ФІФ вистава

Сьогодні, 25 грудня, в багатьох країнах світу святкують Різдво. Саме з нагоди цього свята студенти факультету іноземної філології разом із викладачем Університету дю Мен (Франція) Клеманс Ланге, яка зараз стажується в ЗНУ, підготували невелику святкову виставу.

На свято завітали декан факультету Галина Морошкіна, викладачі, студенти, представники ЗМІ міста й усі охочі переглянути виставу.
Задіяні у театральній постановці були десятеро студенток факультету іноземної філології 1-4 курсів, які навчаються за напрямами підготовки «Французька мова та література» та «Переклад (французька мова)». Також разом зі студентами на сцену вийшла і керівник театральної групи Клеманс Лангле. Сама вистава складалася з шести окремих частин, пов’язаних між собою спільною сюжетною лінією, та була представлена французькою мовою. ЇЇ особливістю стало те, що акторки взаємодіяли з глядачами, а вистава була насичена жартами та сатирою.
Після закінчення дійства кандидат філологічних наук, доцент Ірина Шаргай подякувала студентам за активну участь у виставі та Клеманс Лангле за таку якісну підготовку акторів. Вона також вручила Клеманс подарунок на згадку. Ірина Євгеніївна привітала присутніх зі святом, а студентки-акторки аплодисментами висловили подяку своєму театральному керівникові.

Ксенія Сухаренко