Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відкрили новорічну ялинку

На юридичному факультеті відкрили новорічну ялинку

26.12.2015 10:15 Все Факультети Юридичний юридичний факультет свято

24 грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася урочиста церемонія відкриття святкової новорічної ялинки. Організаторами заходу стали активісти студентської ради факультету.

До майбутніх правників ЗНУ та їхніх викладачів у гості завітали Дід Мороз та Снігуронька, ролі яких виконали дітлахи! Казкові гості привітали усіх із прийдешнім Новим роком та побажали усім гарних зимових свят.
До щирих привітань приєдналася декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Вона побажала усім студентам успішно скласти всі заліки та гарно провести новорічні свята.
Ведучі заходу – студенти юридичного факультету Іван Гнатуша й Ірина Кравченко – влаштували веселі новорічні конкурси, а вокалісти Анастасія Козинець і Арман Навоян порадували всіх веселою новорічною піснею. Справжньою родзинкою свята став виступ саксофоніста Владислава Бандровського, який порадував усіх присутніх на святі попурі з відомих новорічних мелодій.

Тетяна Сокол,
голова інформаційного сектору юридичного факультету