Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відзвітували щодо результатів практики

В ЕПК відзвітували щодо результатів практики

26.12.2015 10:17 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж практика звіт

25 грудня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулася звітна конференція за підсумками проходження навчальної практики з «Маркетингу» студентами 3 курсу спеціальності «Організація виробництва».

Привітати студентів із успішним завершенням практики на захід завітали: директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, завідувач навчальної та виробничої практики коледжу Лариса Недавня, доцент кафедри менеджменту організацій та логістики Сергій Богданов, завідувач економічним відділенням коледжу Лілія Козак, керівник практики й асистент кафедри менеджменту організацій та логістики Катерина Тарабан.
Основною метою навчальної практики з «Маркетингу» є поглиблення та закріплення теоретичних знань, одержаних студентами під час освітнього процесу, оволодіння сучасними формами та методами організаційної та аналітичної роботи, формування професійних умінь і навичок для прийняття управлінських рішень у процесі господарської діяльності підприємства в сучасних умовах. А її цілі – набуття навичок професійної майстерності у сфері маркетингу, самостійне, творче виконання поставлених завдань з відповідним рівнем культури праці.
Протягом практики студенти вирішували низку завдань, а саме: аналізували систему маркетингу на підприємстві; досліджували ринок споживачів; проводили сегментування ринку та позиціонування товару; аналізували маркетингове середовище підприємства.
Студенти: Анастасія Мороз, Вікторія Дем’янчук, Дар’я Донська, Олександра Тіванова та Анастасія Жигарєва – представили аудиторії свої відеопрезентації звітів, підготовлених за результатами проходження практики. Вони розповіли про результати роботи, про досвід, який вони отримали, працюючи над дослідженням маркетингової діяльності підприємств.
Керівник практики Катерина Тарабан зазначила, що студенти, виконавши всі поставлені перед ними завдання, отримали безцінний досвід та унікальну можливість опанування майбутньої професії. Також вона акцентувала увагу присутніх на тому, що й надалі представники ЕПК використовуватимуть усі отримані знання у своїй професійній діяльності.
Наприкінці заходу доцент кафедри менеджменту організацій та логістики Сергій Богданов підбив його підсумки: він підкреслив високий рівень підготовки студентів і запросив їх після завершення навчання у коледжі продовжити отримання вищої освіту за фахом на факультеті менеджменту ЗНУ.

Економіко-правничий коледж