Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – абсолютні переможці ХХ ювілейного обласного турніру на призи Леоніда Жаботинського.

28.12.2015 13:16 Все Факультети Фізичного виховання Турнір з важкої атлетики

У Запоріжжі 25-27 грудня в спортивному залі СДЮШОР "Спартак" відбувся Різдвяний фестиваль з важкої атлетики і ХХ ювілейний обласний турнір на призи дворазового олімпійського чемпіона Леоніда Жаботинського. Впродовж трьох днів більше 100 спортсменів Запорізької області змагались за нагороди цього турніру.

Організатори турніру: Управління молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА, Запорізьке обласне відділення НОК України, Запорізька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Запорізький обласний осередок федерації важкої атлетики України.
За словами віце-президента обласної федерації важкої атлетики Руслана Жаботинського, фестиваль з кожним роком стає все більш популярним і залучає молоде покоління займатись цим видом спорту.
За результатами цих змагань серед хлопців абсолютним чемпіоном став студент 2 курсу Економіко-правничого коледжу спеціальності «Фізичне виховання», майстер спорту України Кирило Пирогов, а серед дівчат абсолютною чемпіонкою стала студентка 1 курсу факультету фізичного виховання ЗНУ, майстер спорту України Анна Попова.
Перший віце-президент Запорізької обласної федерації важкої атлетики, викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, один з тренерів спортсменів-важкоатлетів із ЗНУ Анатолій Орлов зазначив, що ці спортсмени продемонстрували одні з кращих результатів. Треба також відзначити, що Кирило Пирогов на цьому турнірі встановив у ривку рекорд України у віковій групі до 17 років.
На думку Анатолія Орлова, цей чемпіонат для молодих спортсменів є дуже важливим, адже відкриває нові перспективи та можливості для професійного росту у важкій атлетиці. Так, на даний час наші спортсмени є членами збірної країни з важкої атлетики і готуються до Юніорського чемпіонату України та для подальшої участі в чемпіонаті Світу з цього виду спорту.
По завершенню турніру кращі спортсмени області були нагороджені пам’ятними призами від Запорізької обласної федерації важкої атлетики та грошовими преміями від мецената цих змагань та віце-президента федерації Руслана Жаботинського.

Олена Переверзєва