Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники ЗНУ розглянули проблемні питання трудового права

Майбутні правники ЗНУ розглянули проблемні питання трудового права

26.12.2015 15:50 Все Факультети Юридичний юридичний факультет навчання круглий стіл

24 грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету для студентів 3 курсу організували засідання круглого столу з трудового права. Ініціатором його проведення став викладач кафедри конституційного і трудового права Сергій Омельянчик. Захід відбувся за дієвої підтримки декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць.

Під час засідання його учасники розглянули такі проблемі питання, як визначення умов трудового договору, законодавче становлення принципів трудового права, колективна матеріальна відповідальність, матеріальна відповідальність роботодавця. Крім того, під час заходу йшлося про особливості працевлаштування іноземців та осіб без громадянства, стажування, умови праці жінок, страйк як засіб вирішення трудового спору тощо.
Неабияке зацікавлення в учасників засідання викликали доповіді молодих науковців: Анни Жданової, Єлизавети Петренко, Дар’ї Ємцової, Дар’ї Калугіної, Катерини Клочкової, Аліни Чепіноги, Тетяни Федосієнко, Лілії Бойко, Альонаи Лиходід, Юлії Войтової та Ольги Попової.
Завдяки участі в засіданні круглого столу, студенти поглибили свої знання з трудового права, дізналися багато нового і цікавого.

Юридичний факультет