Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілкова організація ЗНУ подарувала святковий настрій викладачам і співробітникам

Профспілкова організація ЗНУ подарувала святковий настрій викладачам і співробітникам

26.12.2015 12:00 Первинна профспілкова організація свято

Співробітники первинної профспілкової організації ЗНУ напередодні зимових свят подбали про цікаве й якісне дозвілля та святковий настрій членів колективу нашого вишу. Так, кожен член профспілки отримав солодкий новорічний подарунок. Не залишилися без уваги і діти наших співробітників: профспілкова організація надала квитки до цирку на «Новорічні пригоди», запрошення до Театру юного глядача на виставу «Білосніжка, гноми і принц» та потішила малечу солодощами.

Для тих, хто полюбляє кіно, ППО ЗНУ запропонувала квитки на перегляд мультфільму «Добрий динозавр» та кінофільмів «Зоряні війни: Пробудження сили» та «Любіть Куперів». Ці нові кінострічки подарували присутнім незабутні враження та море позитивних емоцій.
Загалом профспілка витратила на новорічні заходи та подарунки 97697, 20 гривень, адже головним своїм завданням її співробітники вважають піклування про кожного члена організації.
Профспілкова організація хоче привітати всіх з наближенням свят. Бажаємо родинного тепла, завжди гарного настрою та здійснення найзаповітніших мрій! У новому році наша велика та дружня родина з нетерпінням чекає саме на Вас!

Первинна профспілкова організація

Схожі новини