Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Марія Місірук взяла участь у Міжнародній конференції «Біологія: від молекули до біосфери»

10.12.2015 11:07 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет наука конференція

2-4 грудня в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна, проходила Х Міжнародна конференція молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери». Наш виш на заході представляла студентка 4 курсу спеціальності «Екологія» біологічного факультету ЗНУ Марія Місірук із доповіддю на тему: «Пігментосинтезувальні дріжджі – біоіндикатори забруднення довкілля іонами міді (ІІ)».

Під час конференції тривала наукова робота за 10 секційними напрямками, важливою частиною наукового зібрання стали стендові доповіді й засідання круглого столу за модерування Ольги Шпак: «Вивчення та захист морських ссавців у світі, що змінюється». Крім того, на учасників заходу – молодих науковців чекали екскурсії до музею історії, археології та обсерваторії ХНУ, до екопарку Фельдмана та до музею природи. Також організатори заходу провели дружня зустріч всіх учасників.
Розповідаючи про свою участь у конференції студентка ЗНУ Марія Місірук зазначила: «На конференції міжнародного рівня я виступала вперше. Було дуже цікаво поспілкуватись з молодими біологами з інших країн, дізнатися, які теми вони обирають для дослідження, та послухати про нові методики вивчення даної теми. Захід був організований на досить високому рівні: всі дні конференції були чітко сплановані та всі заходи відбулися згідно до програми. Мені дуже сподобався Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна: там відчувається високий рівень академічної освіти, у цьому виші навчається багато іноземних студентів. Загалом, сама поїздка до Харкова залишила в мене приємне враження».

Біологічний факультет