Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У центрі «Англійська для малюків» влаштували дитяче новорічне свято

У центрі «Англійська для малюків» влаштували дитяче новорічне свято

30.12.2015 10:08

В Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків», що діє на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ, нещодавно провели святковий новорічних вечір. Маленькі слухачі курсів у цей день завітали на заняття в костюмах королев, піратів і навіть мавпочок. На заході були присутні почесні гості: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Наталя Дмитрівна Костенко, викладачі Маргарита Гаврилюк та Рашель Фаріа.

На початку святкування дітям розповіли про те, як відзначають це свято в англомовних країнах. Потім дітлахи вивчили кілька тематичних слів, аби мати змогу сказати англійською «Новий Рік», «Різдво», «подарунки», «ялинка», «ялинкові прикраси» тощо. Також на малюків чекали різноманітні захопливі ігри та творчі завдання. Так, вони готували листівки та писали поздоровлення для своїх батьків, малювали салют та сніжинки.
Під час заняття діти переглядали короткий новорічний мультфільм та знаходили в ньому тематичні слова. Наприкінці заходу до дітей завітав Дід Мороз. Казковий персонаж привітав малят зі святами та подарував кожному подарунок. Крім того, діти розповідали йому вірші англійською мовою та водили разом із Дідом Морозом хоровод. співаючи «We Wish You A Merry Christmas».
Усі слухачі курсів «Англійська для малюків» залишився дуже задоволеними таким чудовим святковим заняттям.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов